Prečo sú dospelí najhorší študenti?
Prečo sú dospelí najhorší študenti? Ak si dospelý študent, tak toto teraz NEČÍTAJ, lebo vymenujeme 4 dôvody prečo je s dospelými študentmi najhoršie pracovať. Začnime tak, že si predstavíš toto – si lektor, naplánuješ si lekciu o 18:00 v stredu…